Jaunums!
Žurnāla “Veselība” pielikums
VESELA ĀDA

Ikdienas nospiedumi ādā
Āda ir organisma lielākais orgāns, kas atrodas nepārtrauktā kontaktā ar apkārtējo vidi. Tās veselību ietekmē gan ārējās vides faktori, gan ikdienas uzturs, gan kaitīgie ieradumi un slimības. Dažkārt nemaz nevajag daudz, lai palīdzētu ādai saglabāt veselību un skaistumu. 

Izmeklējot, kas kaiš ādai. 8 mūsdienīgas iespējas
Pirms ķeras pie ārstēšanas, āda tāpat kā jebkurš orgāns, ko skārusi kāda slimība, vispirms jāizmeklē. Ar mūsdienīgām izmeklēšanas metodēm iespējams novērtēt ādas stāvokli, laikus atklāt dažādas patoloģijas un onkoloģisku procesu sākšanos ādā. 

Uz zoda pumpas! Tiešām slims kuņģis?
Ja pumpas metas uz pieres, kaut kas nav labi ar urīnpūsli un zarnām! Izsitumi uz deguna? Jāpārbauda sirds! Ja problēmas sagādā āda zoda rajonā, trauksmes zvanus sit kuņģis, nieres vai reproduktīvie orgāni. Apsārtumi vai izsitumi uz vaigiem signalizē, ka jāuzmana plaušas. Vai ir pamats tam visam ticēt? Atbildes sniedz trīs eksperti. 

Melnās avis dzimumzīmju ganāmpulkā
Reti sastopams tāds cilvēks, kuram nebūtu nevienas dzimumzīmītes. Šiem skaistuma punktiņiem mēdz būt arī viltīgs raksturs. Uzzini pazīmes, pēc kurām atpazīt „nedraudzīgo” dzimumzīmi, lai nenāktos iepazīties ar ļaundabīgo melanomu, kā arī iemeslus, kad labāk no dzimumzīmes atbrīvoties un kāda metode ir vispiemērotākā. 

Kad laiks meklēt palīgu aptiekā. Vitamīni matiem, nagiem, ādai
Gadījumā, kad nevari galvot, vai tavs ikdienā patērētais uzturs ir perfekti sabalansēts un nekā no vērtīgajām vielām tajā netrūkst, laiku pa laikam vērts saukt palīgā vitamīnu kompleksu matiem, nagiem, ādai. Cik ilgs laiks nepieciešams, lai rezultāts būtu acīm redzams?

Lasi arī par:
• strijām;
• rētām;
• akni;
• psoriāzi;
• nātreni.

ves_ada_rgb.jpg

Pērc žurnālu preses tirdzniecības vietās visā Latvijā

vai www.ekiosks.lv